Jesteś tutaj: Start / O nas / Pracownicy

Pracownicy

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

Dyrektor Muzeum Wojska w Białymstoku
Robert Sadowski

 

stanowisko nazwa e-mail telefon/fax
  Centrala   85 741 64 49
 

Sekretariat

biuro@mwb.com.pl 85 741 54 48
fax/85 741 54 48
Główny Księgowy

Agnieszka Tyszkiewicz

atyszkiewicz@mwb.com.pl 85 741 64 49
wew. 14
  Dział Admnistracyjno-Finansowy   85 741 54 48
Kierownik Joanna Dubowska jdubowska@mwb.com.pl  85 741 54 48
  Aneta Bogdan abogdan@mwb.com.pl  85 741 54 48
  Beata Wiśniewska-Lewoc blewoc@mwb.com.pl 85 741 64 49
wew. 23
  Agnieszka Bołtruczyk aboltruczyk@mwb.com.pl  85 741 64 49
wew. 14
  Dział Głównego Inwentaryzatora
  85 732 86 63
Główny Inwentaryzator Sylwia Trzeciakowska strzeciakowska@mwb.com.pl 85 741 64 49
wew. 15
  Dariusz Kołban dkolban@mwb.com.pl  
  Piotr Karczewski pkarczewski@mwb.com.pl  
  Monika Kościukiewicz mkosciukiewicz@mwb.com.pl  
  Wojciech Hryń whryn@mwb.com.pl 85 741 64 49
wew. 18
  Dział Edukacji i Wystaw   85 741 64 49
wew. 13
Kierownik Jerzy Hungendorfer jhungendorfer@mwb.com.pl  
  Piotr Januszek pjanuszek@mwb.com.pl  
  Józef Waczyński jwaczynski@mwb.com.pl  
  Teresa Przepieść-Misarko tmisarko@mwb.com.pl  
  Urszula Dunaj udunaj@mwb.com.pl  
  Halina Chrostowska hchrostowska@mwb.com.pl  
  Ewelina Sarosiek esarosiek@mwb.com.pl  
  Piotr Białokozowicz pbialokozowicz@mwb.com.pl  
  Marzena Wilczko mwilczko@mwb.com.pl  
  Barbara Bielawiec bbielawiec@mwb.com.pl  
  Krzysztof Kukliński kkuklinski@mwb.com.pl  
  Joanna Iwaniuk jiwaniuk@mwb.com.pl  
  Marek Gajewski mgajewski@mwb.com.pl  
  Marcin Koziński mkozinski@mwb.com.pl  
  Mateusz Budzyński mbudzynski@mwb.com.pl  
  Szczepan Skibicki sskibicki@mwb.com.pl

85 741 64 49

wew. 23

  Ośrodek Badań Historii Wojskowej obhw@mwb.com.pl 85 741 64 49
wew. 16
Kierownik Łukasz Radulski lradulski@mwb.com.pl  535 942 007
  Tomasz Wesołowski twesolowski@mwb.com.pl  
  Natalia Filinowicz nfilinowicz@mwb.com.pl  
  Beata Jasielczuk bjasielczuk@mwb.com.pl  
  Adam Czesław Dobroński adobronski@mwb.com.pl  
85 741 54 48